Keşap Belediyesinden Yeni Sosyal Sorumluluk Projesi Yerel Haberler

Keşap Belediyesinden Yeni Sosyal Sorumluluk Projesi

Keşap Belediyesi tarafından “Hoş geldin bebek” proje kapsamında İlçe sınırları içerisinde ikamet eden ve yeni doğan bebeklere ihtiyaç malzemelerinin olduğu birer çanta ile hemşehrilik beratı hediye ediliyor.  

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür’ün talimatlarıyla hayata geçirilen yeni projede hoş geldin bebek seti ile kız ve erkek bebekler için iki ayrı hemşehrilik beratı aileye veriliyor. Hemşerilik Beratının üzerinde ise, “Ailemize yeni katılan bebeğimizin doğumunu en kalbi dileklerimle kutlarım. Vatana hayırlı bir evlat olarak yetişmen, başarılı, bereketli ve sağlıklı bir hayat sürmeni temenni ederim. Keşap, halkı adına “ HEMŞEHRİLİK BERATI”nı sunmaktan onur duyarım.

 Mehmet Emür

 Keşap Belediye Başkanı”  imzalı bir yazı bulunuyor.

Projenin hayata geçirilmesiyle ilk bebek ziyaretini gerçekleştiren Belediye Başkanı Mehmet Emür, Fatih-Esra çiftinin kızları Lina Bebek, Mutlu- Ayşegül çiftinin oğulları Yağız'ı Bebeği ziyaret ederek ilk hediyelerini ve hemşehrilik beratını verdi.

 

Projeyle ilgili bir açıklama yapan Keşap Belediye Başkanı Emür şunları söyledi, “Yeni uygulamaya  koyduğumuz hoşgeldin bebek seti her yeni doğan bebek için başladı. Anneye, babaya ve bebeğe güzel bir hediye, bir hatıra olmasını istedik. Hoş geldin bebek projemizin yanına her doğan bebek için özel olarak hazırlatmış olduğumuz hemşerilik beratımızı da aileye takdim ediyoruz. Her doğan çocuk bizim için çok değerli ve kıymetlidir. Çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesini ve vatanına, milletine, ailesine hayırlı birer evlat olmalarını canı gönülden istiyoruz. Sosyal Belediyecilik, doğumdam ölüme kadar olan her kilometre taşlarından biridir. Bizlerde belediyeciliği hayatımızın her anında ve alanından vatandaşlarımızla yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyoruz” dedi.

Başvurular Belediyeye

“Hoş geldin Bebek” projesi kapsamında yeni dünyaya gelen ve Başkan Emür tarafından ziyaret edilmek isteyen ailelerin, Keşap Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvuru yapmaları istenildi.   

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Bu Yıl : 1
Toplam : 1
Kayıt/Güncelleme: : 1 / 19.07.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır