Keşap'ta Ulaşıma Kolaylık Yerel Haberler

Keşap'ta Ulaşıma Kolaylık

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, hızlı nüfus artışı ile büyüyen Keşap’ta, artan ihtiyaçlara cevap veren bir belediyecilik anlayışıyla çalıştıklarını ifade etti.

Başkan Emür” 6 mahallemiz ile genişleyen hizmet ağındaki tüm çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Genişleyen ulaşım ağımızla, şehir içi ulaşımda, vatandaşlarımıza kolaylık sunmayı hedefliyoruz. Alt ve üst yapının yanı sıra Keşapımız için il bazında yenilikler ve çalışmalar yapıyoruz. Öğrencilerimizin yoğun olduğu, İlçemiz Merkez Fındıklı Mahallesi Fen Lisesi Sapağı, Kubbeli Camii ve Bozkurt Mahallesi Uğurca ve Ortaokul Sapağı, sahil kesiminde liman önüne ve yol bandında dolmuşçularımızın yolcu aldığı bölgelere yerleştirildi. Şu ana kadar toplam 4 adet yenilendi. 1 adet modern cam görüntülü ve 6 adeti de demir saçtan yapıldı vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu” dedi.

 

Çalışmayla, ilçe genelinde durakların korunaklı hale getirilerek modern ve kullanışlı olması amaçlanıyor. Çalışmalar kapsamında cep olmayan mahallelere yeni duraklar bakım ve onarımı sonrası  kuruluyor. Mahallenin büyüklüğü ve ihtiyacı doğrultusunda belirlenen sayıda kurulan duraklar, mahalle sakinlerinin talepleri de dikkate alınarak güzergâhlarına göre yerleştiriliyor. Ayrıca şehir içi dolmuş hattı tam olarak verimli faaliyete geçtikten  sonra doğan ihtiyaçlarda göz önüne alınarak belirli eklemelerde yapılacak.

Yapılan çalışmalarda toplam 2 adet yeni durağın ekleneceği belirtildi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 806
Bu Ay : 4123
Bu Yıl : 4123
Toplam : 4123
Kayıt/Güncelleme: : 887 / 19.02.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır