Jandarma Genel Komutanından Ziyaret Yerel Haberler

Jandarma Genel Komutanından Ziyaret

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Sayın Arif Çetin,  Vali Harun Sarıfakıoğulları’nı makamında ziyaret etti.
 
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere bölgemizde bulunan Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, 21 Haziran Perşembe günü saat 17.00 de Valiliğimizi ziyaret ederek, Vali Harun Sarıfakıoğulları ile bir süre sohbet etti.
 
Giresun Valiliği Hükümet Konağı önünde Vali Sarıfakıoğulları tarafından karşılanan Orgeneral Çetin, daha sonra Valilik katına çıkarak burada Valilik Şeref Defterini “Giresun da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğumu belirtir, huzur şehri Giresun’un daha da parlak güzel günlere kavuşmasını dilerim. Sayın Valim ve mesai arkadaşlarına başarılarının daim olmasını diliyor, Saygı ve hürmetlerimi sunuyorum” dedi.
 
Valilik Makamında karşılıklı hediyeleşme merasiminin ardından, Vali Sarıfakıoğulları, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Çetin’e Giresun’a hoşgeldiniz diyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.
 


Valilik ziyaretinin ardından Orgeneral Arif Çetin ve beraberindeki heyet, Jandarma Bölge Komutanlığında ziyaret ve denetlemelerde bulunmak üzere Valilikten ayrıldı.
 
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin’in Valilik ziyareti sırasında; eski Giresun İl Jandarma Komutanı şimdinin Jandarma Genel Komutanlığı TEM Daire Başkanı Tuğgeneral Ali İhsan Ersoy, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç, İl Jandarma Komutanı Bahittin Murat Yakın ve İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş da hazır bulundu.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 519
Bu Ay : 519
Bu Yıl : 519
Toplam : 519
Kayıt/Güncelleme: : 519 / 20.03.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır