Siyasi Parti Temsilcileriyle Seçim Güvenliği Toplantısı Siyaset

Siyasi Parti Temsilcileriyle Seçim Güvenliği Toplantısı

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri ile ilgili olarak ilimizde seçime katılacak siyasi parti temsilcilerinin de katıldığı seçim güvenliği toplantısı,15 Mayıs Salı günü  Vali Harun Sarıfakıoğulları başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda yapıldı.
 
24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını dileyen Vali Sarıfakıoğulları, seçimlerin huzur ve güven ortamında geçmesi için her türlü önlemin alınmakta olduğunu söyledi.
 
Siyasi partileri mevzuat çerçevesinde kurallara uyulmaya çağırısında bulunan Vali Sarıfakıoğulları, seçime katılan siyasi parti ve adaylarına başarılar diledi.
 
Toplantıda; seçim öncesinde, esnasında ve sonrasında siyasi partilerin ve adaylarının mevzuat çerçevesinde propaganda vb. seçim çalışmaları ile seçmenlerin oylarını serbestçe kullanmaları için alınan tedbirler ve uyulması gereken kurallarla ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu.
 
Toplantıya, Vali Sarıfakıoğulları’nın yanı sıra, İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ahmet Azman, Vali Yardımcısı Recep Uzal, İl Jandarma Komutanı Jan. Albay Bahittin Murat Yakın, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş,  ve siyasi parti temsilcileri katıldı.
 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Gençler Bizler İçin Çok Önemlidir.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet?inde katıldığı Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Görele İlçe Temsilciliği yeni binasının açılışını gerçekleştirdi.

DEVAMI

Hedefimiz Vatandaşlarımızın Gönlüne Girmek

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 143
Bu Ay : 8093
Bu Yıl : 8093
Toplam : 8093
Kayıt/Güncelleme: : 1871 / 16.11.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır