Engellilerden 'Hayatı Seviyoruz' Gösterisi Yerel Haberler

Engellilerden 'Hayatı Seviyoruz' Gösterisi

 Vali  Harun Sarıfakıoğulları ve eşleri Hanımefendi Aliye Serpil Sarıfakıoğulları ile birlikte 11 Mayıs Cuma günü Giresun Üniversitesi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda düzenlenen programa katıldı.
 
Giresun Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünce  10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında  “Hayatı Seviyoruz” temalı programa katılan Vali Sarıfakıoğulları ve eşleri Aliye Serpil Sarıfakıoğulları, engelliler tarafından sergilenen gösterileri izledi.
 
Engellilerin sorunlarından ve engelliler haftasından söz ederek, herkesin bir engelli adayı olduğunun unutulmaması gerektiğini vurgulayan Vali Sarıfakıoğulları, “Engellilerin sorunlarını önemseyip, gerekli ve çağdaş hizmet modellerinin geliştirilmesi ve engellinin tüketen değil üreten bağımsız insanlar haline getirilmesi gerekmektedir. Burada ki kardeşlerimizde sergiledikleri gösterilerle engelleri aştıklarını bize gösterecekler. Kendilerini tebrik ediyorum” dedi.
 
Konuşmaların ardından engellilerin sergilediği tiyatro gösterileri ve mehter takımı izleyenleri kendilerine hayran bıraktı.
 
Programa; Vali Sarıfakıoğulları ile eşleri Aliye Serpil Sarıfakıoğulları, Vali Yardımcısı Metin Maytalman, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Tosun ile engellilerin aileleri ve vatandaşlar katıldı.  

 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Karan'dan Kenevir Açıklaması

DEVAMI

Kuvvetli Fırtına Hasara Neden Oldu

Valilik olarak yaraların sarılması için gerekli çalışmalar başlatılmıştır. Söz konusu afet ile zarar gören vatandaşlarımızın en geç 1 hafta içerisinde il merkezinde Valiliğimiz İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne, ilçe merkezlerinde ise Kaymakamlıklara müracaat etmeleri gerekmektedir.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 878
Bu Ay : 3075
Bu Yıl : 3075
Toplam : 3075
Kayıt/Güncelleme: : 1119 / 14.01.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır