Vali Sarıfakıoğulları, VII. Girişimcilik ve Kariyer Günlerine Katıldı Eğitim

Vali Sarıfakıoğulları, VII. Girişimcilik ve Kariyer Günlerine Katıldı

 Vali  Harun Sarıfakıoğulları “VII. Girişimcilik ve Kariyer Günleri 2018 İstihdam Şenliği” kapsamında düzenlenen etkinliğine katıldı.
 
VII. Girişimcilik ve Kariyer Günleri kapsamında 26 Nisan Perşembe günü saat 9:30’da Giresun Üniversitesi Ömer Halisdemir Konferans Salonunda ‘İstihdam ve Tanıtım Fuarı’ adlı etkinliğe katılan Vali Sarıfakıoğulları, öğrencilerle iş dünyasının önemli isimlerini buluşturan etkinliğin verimli geçmesini diledi. Vali Sarıfakıoğulları, Girişimcilik ve Kariyer Günleri etkinliğine katılan öğrencilerin kariyer bilinci oluşturma, farklı bakış açıları kazanma, staj için doğru tercihler yapma, kişisel gelişim süreçlerine katkı sağlayarak mezuniyet sonrası karar verme sürecinde sağlıklı tercihler yapmalarına fırsat bulacaklarını sözlerine ekledi.
 
Açılış konuşmalarının ardından Giresun Üniversitesi ve Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğünün birlikte organize ettiği etkinlikte hayırsever işadamı Metin Koç’a plaketi Vali Sarıfakıoğulları tarafından verildi.
 
İstihdam ve Mesleki Eğitime Katkı Ödülleri ve Mesleki Proje Yarışması ödüllerinin verilmesinin ardından açılış programı kokteylle sona erdi.
 
Giresun Üniversitesi ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün 26-27 Nisan 2018 tarihleri arasında birlikte düzenlediği,  "VII. Girişimcilik ve Kariyer Günleri" öğrencilerle, özellikle İstanbul başta olmak üzere il dışında faaliyet gösteren iş adamlarını buluşturup tanıştırmak, ticari faaliyetleri için öğrencilerle birlikte proje yürütmelerinin önünü açmak ve uluslararası öğrencilerle işadamlarının ithalat ve ihracat çalışmalarında ülkeleriyle Türkiye arasında köprü vazifesi görmelerini hedefliyor.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 795
Bu Ay : 4112
Bu Yıl : 4112
Toplam : 4112
Kayıt/Güncelleme: : 887 / 19.02.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır