Çoruh Elektrik Girişimcilik ve Kariyer Günlerinde Yerel Haberler

Çoruh Elektrik Girişimcilik ve Kariyer Günlerinde

Çoruh EDAŞ ve EPSAŞ, Giresun Üniversitesi ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nün birlikte düzenlediği 7.Girişimcilik ve Kariyer Günleri kapsamındaki "GİRİŞİMCİLİK VE KARİYER GÜNLERİ etkinliğine katıldı.

Giresun ve İstanbul başta olmak üzere farklı illerden birçok önemli firma ve işadamının katıldığı etkinlikte, davetli firmalar tarafından stantlar açıldı ve bu stantlar arasında Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. ile Çoruh Elektrik Perakende Satış A.Ş. İl Müdürlükleri de yerini aldı. Yoğun ilgi gösterilen etkinlikte, stantlarımızı ziyaret eden üniversite öğrencilerine kariyer planlaması başta olmak üzere, elektrik dağıtım faaliyetleri, sahada kullanılan çeşitli teknik ve iş güvenliği malzemeleri ile elektrik perakende satışı, serbest tüketiciler ve ziyaretçilerin merak ettiği benzer konular hakkında detaylı bilgiler verildi.

Giresun İŞKUR ve Giresun Üniversitesi işbirliğindeki bu tür örnek etkinliklere, Şirketlerimiz olarak katılımın sağlanması her kesim açısından yeni ufukları aralayacak ve istihdama katkıda bulunacaktır.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Karan'dan Kenevir Açıklaması

DEVAMI

Kuvvetli Fırtına Hasara Neden Oldu

Valilik olarak yaraların sarılması için gerekli çalışmalar başlatılmıştır. Söz konusu afet ile zarar gören vatandaşlarımızın en geç 1 hafta içerisinde il merkezinde Valiliğimiz İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne, ilçe merkezlerinde ise Kaymakamlıklara müracaat etmeleri gerekmektedir.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 824
Bu Ay : 3021
Bu Yıl : 3021
Toplam : 3021
Kayıt/Güncelleme: : 1119 / 14.01.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır