Bulancak Yaza Hazırlanıyor Yerel Haberler

Bulancak Yaza Hazırlanıyor

Bulancak Belediyesi tarafından şehrin her köşesinde sürdürülen; asfalt, baskı beton yol ve kaldırım çalışmaları, modern aydınlatma direği ve peyzaj çalışmaları, park ve bahçeler ile yol kenarlarında ot temizliği, cadde ve sokakların yıkanması işleri havaların ısınmasıyla hız kazandı.

Şehir içi sahil yolu ile 15 Temmuz ve Millet Caddelerinde devam eden asfalt kaplama, baskı beton kaldırım, aydınlatma direkleri ile peyzaj çalışmalarına hız verdiklerini ve bu caddelerde çalışmaların yaz öncesi bitirileceğini ifade eden belediye Başkanı Recep Yakar; “Sahil yolunda Fatoğlu kavşağından itibaren yol genişletme ve yeni kaldırım çalışmalarını başlattık. Hızla devam eden bu yenileme çalışmaları en kısa sürede tamamlanacaktır. 15 Temmuz ve Millet Caddelerimizde ise işin sonuna geldik. Son dokunuşlar ve temizlik çalışmaları da bitmek üzere. Bulancak’taki değişim ve yenilenme artık gözle görülür seviyelerdedir. Önümüzdeki birkaç hafta içinde de çoğu çalışmalar bitmiş olacak ve resmin neredeyse tamamı ortaya çıkmış olacaktır. Sahilde devam eden otoparklarımızı da tamamladıktan sonra hızlı bir şekilde kullanıma açacağız. Bu otoparklar şehir içi trafiğinde büyük rahatlama yapacaktır. Belediye olarak imkanlarımızın üzerinde bir gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu zamana kadar hep çilesini çektiğimiz Bulancak sokaklarında artık güzelliklerin ve konforun keyfini süreceğiz. Biz Bulancak ve Bulancak halkı için çalışıyoruz. Farklı bir Bulancak ortaya koymak için çalışıyoruz. İnşallah bu yaz boyunca bu farkı özellikle gurbetten gelen hemşerilerimizde en iyi şekilde görecek ve hissedeceklerdir” diye konuştu.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Karan'dan Kenevir Açıklaması

DEVAMI

Kuvvetli Fırtına Hasara Neden Oldu

Valilik olarak yaraların sarılması için gerekli çalışmalar başlatılmıştır. Söz konusu afet ile zarar gören vatandaşlarımızın en geç 1 hafta içerisinde il merkezinde Valiliğimiz İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne, ilçe merkezlerinde ise Kaymakamlıklara müracaat etmeleri gerekmektedir.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 822
Bu Ay : 3019
Bu Yıl : 3019
Toplam : 3019
Kayıt/Güncelleme: : 1119 / 14.01.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır