Sevgi Evleri Resim ve Seramik Sergisi Yerel Haberler

Sevgi Evleri Resim ve Seramik Sergisi

  Vali  Harun Sarıfakıoğulları’nın Eşi   Dr. Serpil Sarıfakıoğulları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evlerinde kalan çocuklarının yapmış olduğu eserlerin yer aldığı Resim ve Seramik Sergisinin açılışını gerçekleştirdi.
 
Giresun Üniversitesinde 25 Nisan Çarşamba günü saat 14:00’de düzenlenen programda serginin açılışını gerçekleştiren Vali Eşi Sarıfakıoğulları, sergiyi gezdi. Sergilenen resim ve seramikler hakkında çocuklarla sohbet eden Vali Eşi Sarıfakıoğulları, çocukları yeteneklerinden ve çalışmalarından dolayı kutladı.
 
Giresun Üniversitesi Görsel Sanatlar Eğitimi Topluluğu ve Çocuk Çalışmaları Topluluğunun ortaklaşa hazırladığı organizasyonda Sevgi Evlerinde kalan çocukların birbirinden özel ve güzel resim ve seramik eserleri sergileniyor.
 
Sergi açılışı sonrası Dr. Öğretim Üyesi Selahattin Yılmaz ve Dr. Öğretim Üyesi Mamur Işıkçı tarafından “Çocuk Resimleri ve Analizi” konulu konferans verildi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Karan'dan Kenevir Açıklaması

DEVAMI

Kuvvetli Fırtına Hasara Neden Oldu

Valilik olarak yaraların sarılması için gerekli çalışmalar başlatılmıştır. Söz konusu afet ile zarar gören vatandaşlarımızın en geç 1 hafta içerisinde il merkezinde Valiliğimiz İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne, ilçe merkezlerinde ise Kaymakamlıklara müracaat etmeleri gerekmektedir.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 18
Bugün : 909
Bu Ay : 3106
Bu Yıl : 3106
Toplam : 3106
Kayıt/Güncelleme: : 1119 / 14.01.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır