Bağımlılıkla Mücadele Yerel Haberler

Bağımlılıkla Mücadele

Vali Yardımcısı Sayın Metin Maytalman başkanlığında Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, 19 Nisan Perşembe günü Valilik toplantı salonunda gerçekleşti.

Toplantıda Giresun İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdür V. Özkan Eroğlu ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Müdür Yardımcısı Engin Aybar tarafından bağımlılıkla mücadele kapsamında yapılan faaliyetler sunuldu.

Kurumların İlimizde tespit ettikleri sorunlar, aksaklıklar ve alınması gereken tedbirler, ayrıca Teknoloji Bağımlılığı haftası etkinlikleri kapsamında yapılacak faaliyetler görüşüldü.

İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Muhammet Aksu, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uz. Dr. Elif Nur Köksal’ın da eşlik ettiği toplantıya, Giresun Üniversitesi, İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Müftülüğü, Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve TEB 42. Bölge Giresun Eczacı Odası temsilcileri katıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Off-Road Yarışmaları İçin Parkurlar Yapılacak

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği off-road yarışmalarının daha profesyonel şartlarda yapılabilmesi için Vali Harun Sarıfakıoğulları?nın talimatıyla off-road parkurları düzenlenecek.

DEVAMI

Özkaya'ya Veda Yemeği

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 161
Bu Ay : 26008
Bu Yıl : 72650
Toplam : 72650
Kayıt/Güncelleme: : 2297 / 20.10.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır