Giresunspor'un 51. Kuruluş Yıl Dönümü Spor

Giresunspor'un 51. Kuruluş Yıl Dönümü

 Vali  Harun Sarıfakıoğulları, 15 Nisan Pazar günü  Giresunspor Kulübünün 51’inci kuruluş yıl dönümü kutlamasına katıldı. 
 
Gazi Caddesi Deppoy mevkiinden başlayan “Giresunspor" yürüyüşüne katılan Vali Sarıfakıoğulları, Giresunsporlu yöneticiler, futbolcular, taraftarlar, kentteki bürokratlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinden oluşan kalabalık bir grupla Gazi Caddesi'nden Atatürk  Meydanı'na yürüdü. 
 
Atatürk Meydanında devam eden etkinlikte saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından protokol konuşmalarına geçildi. 

Atatürk Meydanını dolduran kalabalık bir taraftar gurubuna hitap eden Vali Sarıfakıoğulları, "Yeşil ve Beyaza olan aşkımızı, sevdamızı haykırmak için bir araya geldik. Biz bu memleketin sokaklarında yaşadık, sokaklarında büyüdük. Onun için Giresun’u ve Giresunspor’u seviyoruz. Sadece Giresunspor’u değil Karadeniz’e olan sevdamız, aynı zamanda bu ülkeye olan sevdamız için seviyoruz Giresunspor’ u. Sadece başarı değil yeşil ve beyaz. O bir özlem. O öyle bir özlem ki nasıl bu zamana kadar yağmur çamur demeden takımımızın peşinde koştuysak bundan sonrada devam edeceğiz. Ey Karadeniz duy sesimizi. İşte Giresun, işte Giresunspor” diye konuştu.
 
Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ'da yaptığı konuşmada birlik beraberlik mesajı vererek “Giresunspor’a hep beraber sahip çıkalım” dedi.
 
Kutlama programı konuşmaların ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Fenerbahçe - Giresunspor Maçı Yayın Ve Saati

Ziraat Türkiye Kupası'nda Giresunspor Fenerbahçe ile karşı karşılaşacak.

DEVAMI

Giresunspor'a Destek Çağrısı

Vali Sarıfakıoğulları, Giresunspor taraftarlarına çağrıda bulunarak, tüm maçlarda tribünlerdeki yerlerini almalarını isteyerek, gerek maç boyunca gerekse lig boyunca takımlarına aynı heyecan ve coşkuyla sonuna kadar destek vermelerini istedi.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 333
Bu Ay : 3419
Bu Yıl : 3419
Toplam : 3419
Kayıt/Güncelleme: : 767 / 14.12.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır