Giresun Haber

Konkasör ve Kilit Parke Taşı Tesislerinde İnceleme Yerel Haberler

Konkasör ve Kilit Parke Taşı Tesislerinde İnceleme

 Vali  Harun Sarıfakıoğulları, Tirebolu ilçesinde bulunan Giresun İl Özel İdaresine ait Konkasör ve Kilitli Parke tesisinde 13 Nisan Cuma günü incelemelerde bulundu.
 
Tirebolu İlçesi, Demirciler Mahallesi Kuşkaya Mevkiinde Giresun İl Özel İdaresine ait Kırma-Eleme-Yıkama (Konkasör) Hazır Beton ve Kilitli Parke Üretim Tesislerinde incelemelerde bulunan Vali Sarıfakıoğulları, tesisle ilgili İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın ve İşletme Müdürü Okay Sarısaray’dan bilgi aldı.
 
Kurum yetkilileri tarafından Vali Sarıfakıoğulları’na, tesisin kurumun altyapı ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulduğu, Kilitli Parke (400.000 M²/Yıl), Kırma-Eleme-Yıkama (312000 Ton/Yıl) ve Hazır Beton Üretim (540000 ton/yıl) kapasite ile projelendirildiği, 37 dönüm arazi üzerine kurulu bulunan Kırma-Eleme-Yıkama (Konkasör) Hazır Beton ve Kilitli Parke Üretim Tesisi’nde günde toplamda 6 çeşit agrega (Doğal Kum, Kırma Kum, 07-15 Çakıl, 7-15 Çakıl 12-19 Çakıl, 19-25 Çakıl) üretildiği ve günlük üretim miktarının 1500 ton olduğu bilgisi verildi.
 
Tesiste gerçekleştirilen hazır beton üretiminin, parke için yapılmakta olduğu bilgisini veren kurum yetkilileri, parke üretim tesisinde günlük 700 metrekare parke üretilmekte olduğunu ve aynı tesiste 6’lık Parke Bordür, Yağmur Oluğu ve benzeri ve tüm mamul ürünlerin altyapısının mevcut olduğunu söylediler.
 
Vali Sarıfakıoğulları’nın, Konkasör ve Kilitli Parke tesislerindeki incelemeleri sırasında; Tirebolu Kaymakam Vekili Eynesil Kaymakamı Yılmaz Kurt, İl Jandarma Komutanı J.Alb. B.Murat Yakın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın ve İşletme Müdürü Okay Sarısaray’da hazır bulundu.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Karan'dan Borsa'ya Ziyaret

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, Giresun ticaret borsası Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İbaş?a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında; Fındık sektörü hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.Karşılıklı iyi dilek ve temmennilerin ardından, Başkanımız Yaşar İbaş nazik ziyaretlerinden ötürü Başkan Nurittin Karan?a teşekkür etti.

DEVAMI

Fındık Sektörü Görüşüldü

Fındık Araştırma Enstitüsü Müdürü Aysun Akar, Giresun Ticaret Borsası Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İbaş?a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 1156
Bu Ay : 7347
Bu Yıl : 7347
Toplam : 7347
Kayıt/Güncelleme: : 1548 / 25.04.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır