Şehit Ufuk Aktağ Ailesine Ziyaret Yerel Haberler

Şehit Ufuk Aktağ  Ailesine Ziyaret

  Vali  Harun Sarıfakıoğulları, eşi  Dr. Serpil Sarıfakıoğulları ile birlikte Afrin şehidi Tank Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ’ın ailesini ziyaret etti.
 
Şebinkarahisar ilçesi Avutmuş Mahallesinde ikamet eden şehidimizin ailesini evlerinde ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları ve eşi Hanımefendi, aileye baş sağlığı dileklerini yineleyerek, sabırlar diledi.
 
Ziyarette Vali Sarıfakıoğulları ve eşi Hanımefendi, şehidimiz adına Orman Bölge Müdürlüğünce geçtiğimiz hafta düzenlenen programla ilimiz Merkez 125. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesine dikilen zeytin dalı fidanının resminin yer aldığı çerçeve, Şahadet Belgesi ile Türk Bayrağını, şehidimizin ailesine verdi.
 
Şehidimiz ruhuna okunan Kuran- Kerim ve edilen duanın ardından aileyle bir süre sohbet eden Vali Sarıfakıoğulları, sorun ve isteklerini dinledi. Kendisine iletilen görüş, öneri, istek ve sorunların çözümü için yetkililere talimat veren Vali Sarıfakıoğulları, imkânlar ölçüsünde sorunların biran önce çözüme kavuşturulmasını istedi.
 
Giresun ili Şebinkarahisar İlçesi nüfusuna kayıtlı 1989 doğumlu Şehit Tank Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, TSK’nın, hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla, Suriye’nin kuzeybatısında Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek ve dost ve kardeş bölge halkını bunların baskı ve zulmünden kurtarmak üzere, 20 Ocak 2018 saat 17.00’den itibaren başlatmış olduğu “Zeytin Dalı Harekâtı” nın 15 inci günüde Afrin'in kuzeydoğusu Şeyh Horoz bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütleri mensuplarınca gerçekleştirilen saldırıda Tnk. Tğm. Muhammet Cihangir Çubuk, Tank. Uzm. Çvş. Fırat Karaca, Tank Uzm. Onb. Halil İbrahim Aygün,  Tank Söz. Er Nurullah Seçen adlı dört kahraman silah arkadaşı ile birlikte şehit düşmüştü.
 
 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Bulancak'da Bakım Onarım Çalışmaları

DEVAMI

Şiddetli Rüzgar Enerji Hatlarına Hasar Verdi

Giresun Şehir Merkezi ve Sahil Şeridindeki ilçelerinde saat 10.00 ile 12.00 saatleri arasında etkili olan aşırı rüzgâr nedeniyle bazı evlerin çatısı uçtu, çatıdan uçan ağaç ve çinko parçaları etrafa savrulmasıyla araçlar hasar gördü.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 181
Bu Ay : 1465
Bu Yıl : 1465
Toplam : 1465
Kayıt/Güncelleme: : 568 / 12.12.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır