Giresun Haber

Turizm Haftası Hazırlığı Yerel Haberler

Turizm Haftası Hazırlığı

 Vali Harun Sarıfakıoğulları, 12 Nisan Perşembe günü İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgenci ve Müdürlük çalışanlarını makamında kabul etti.
 
15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan Turizm Haftasında yapılacak etkinliklerle ilgili Vali Sarıfakıoğulları’na bilgi sunan Kültür ve Turizm Müdürü Gürgenci, program davetiyesini takdim etti.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Sarıfakıoğulları, yapılacak etkinliklerin verimli geçmesini diledi. Turizm Haftası kutlamaları çerçevesinde tertip edilen etkinliklerle 1 hafta boyunca ilimiz turizm potansiyelinin tanıtılacağını belirten Vali Sarıfakıoğulları, turizmde ciddi bir potansiyeli olan ilimizin sahip olduğu bu potansiyeli harekete geçirerek en iyi şekilde değerlenmemiz ve ekonomiye katkı sağlamamız gerektiğini söyledi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Karan'dan Borsa'ya Ziyaret

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, Giresun ticaret borsası Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İbaş?a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında; Fındık sektörü hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.Karşılıklı iyi dilek ve temmennilerin ardından, Başkanımız Yaşar İbaş nazik ziyaretlerinden ötürü Başkan Nurittin Karan?a teşekkür etti.

DEVAMI

Fındık Sektörü Görüşüldü

Fındık Araştırma Enstitüsü Müdürü Aysun Akar, Giresun Ticaret Borsası Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İbaş?a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 3
Bu Ay : 7360
Bu Yıl : 7360
Toplam : 7360
Kayıt/Güncelleme: : 1548 / 25.04.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır