Giresun Haber

Dereli'de Fidanlar Toprakla Buluştu Yerel Haberler

Dereli'de Fidanlar Toprakla Buluştu

Dereli'de bahar mevsiminin gelişiyle yeşillendirilmeye devam ediliyor. Giresun Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya’nın katkılarıyla yapılan ağaç dikimi, Aksu Deresi boyunca oluşan yürüyüş alanı üzerinde devam ediyor.

Ağaç dikme işlemiyle yakından ilgilenen Başkan Kazım Zeki Şenlikoğlu; “Alt yapı ve üst yapı çalışmalarımız devam ederken bir yandan da peyzaj çalışmalarını sürdürüyoruz. İlçe merkezindeki sokaklarda yapılan çiçek ve ağaçlandırma çalışmalarının yanı sıra yürüyüş alanlarını da ağaçlandırarak halkımıza rahat nefes alabileceği ortam sağlıyoruz. Bu çalışmada bizlere katkı sağlayan Giresun Orman Bölge Müdür Sn. Mustafa Özkaya’ya, Dereli Orman İşletme Müdür Sn. Ercan Kıran’a ve personellerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Karan'dan Borsa'ya Ziyaret

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, Giresun ticaret borsası Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İbaş?a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında; Fındık sektörü hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.Karşılıklı iyi dilek ve temmennilerin ardından, Başkanımız Yaşar İbaş nazik ziyaretlerinden ötürü Başkan Nurittin Karan?a teşekkür etti.

DEVAMI

Fındık Sektörü Görüşüldü

Fındık Araştırma Enstitüsü Müdürü Aysun Akar, Giresun Ticaret Borsası Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İbaş?a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 5
Bu Ay : 7362
Bu Yıl : 7362
Toplam : 7362
Kayıt/Güncelleme: : 1548 / 25.04.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır