Giresun Haber

Polis Haftası Mesajı Yerel Haberler

Polis Haftası Mesajı

 Vali Harun Sarıfakıoğulları, Polis Haftası ve 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173’üncü Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
 
Vali Sarıfakıoğulları, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
 
“Huzur ve güvenliğinin sağlanması, vatandaşlarımızın temel hak ve hürriyetlerinin korunması amacıyla gece gündüz demeden büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdüren Türk Polis Teşkilatı’nın 173’üncü kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftasını kutluyorum.
 
İlimizin huzurlu ve güvenli bir şehir olmasında polis-vatandaş işbirliği ile yürütülen çalışmalar halkımız nezdinde saygın bir yer oluşturmaktadır. 
 
İlimizin ve Ülkemizin her köşesinde huzur ve güven ortamının tesisi adına şehit olan polislerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize ve halen görevleri başında olan tüm polislerimize aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu, başarılı bir hayat temenni ediyorum.
 
Allah'a emanet olun.”
 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Karan'dan Borsa'ya Ziyaret

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, Giresun ticaret borsası Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İbaş?a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında; Fındık sektörü hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.Karşılıklı iyi dilek ve temmennilerin ardından, Başkanımız Yaşar İbaş nazik ziyaretlerinden ötürü Başkan Nurittin Karan?a teşekkür etti.

DEVAMI

Fındık Sektörü Görüşüldü

Fındık Araştırma Enstitüsü Müdürü Aysun Akar, Giresun Ticaret Borsası Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İbaş?a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 1
Bu Ay : 7358
Bu Yıl : 7358
Toplam : 7358
Kayıt/Güncelleme: : 1548 / 25.04.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır