Çocuklarla Kahvaltı Yerel Haberler

Çocuklarla Kahvaltı

  Vali  Harun Sarıfakıoğulları ve eşi  Dr. A.Serpil Sarıfakıoğulları, hafta sonunda çocuk evlerinde kalan çocuklarla, kahvaltıda buluştu.

Vali Sarıfakıoğulları ve eşi, 7 Nisan Cumartesi günü Giresun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan çocuklarla birlikte, Giresun Merkez İnişdibi Alabalık Tesisinde kahvaltı yaptı.
Kahvaltı süresince Vali Sarıfakıoğulları ve eşi hanımefendinin yakından ilgilendiği çocuklar, güneşli bir günün ve kahvaltının keyfini çıkardı.

Vali Harun Sarıfakıoğulları ve eşi hanımefendi Dr. A.Serpil Sarıfakıoğulları, kahvaltının ardından çocuklara alabalık tesisini gezdirerek, tesiste bulunan değişik türde hayvanları izletip, onlarla oyunlar oynayarak güzel havanın tadını çıkardılar.

Vali Sarıfakıoğulları ve eşi hanımefendi Dr. Sarıfakıoğulları’nın Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan çocuklarla gerçekleştirdiği hafta sonu etkinliğinde, Giresun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Tosun da hazır bulundu.


 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Bulancak'da Bakım Onarım Çalışmaları

DEVAMI

Şiddetli Rüzgar Enerji Hatlarına Hasar Verdi

Giresun Şehir Merkezi ve Sahil Şeridindeki ilçelerinde saat 10.00 ile 12.00 saatleri arasında etkili olan aşırı rüzgâr nedeniyle bazı evlerin çatısı uçtu, çatıdan uçan ağaç ve çinko parçaları etrafa savrulmasıyla araçlar hasar gördü.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 173
Bu Ay : 1457
Bu Yıl : 1457
Toplam : 1457
Kayıt/Güncelleme: : 568 / 12.12.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır