Bulancak'ta Asfalt Çalışmalarında Sona Gelindi Yerel Haberler

Bulancak'ta Asfalt Çalışmalarında Sona Gelindi

Bulancak Belediyesi tarafından sürdürülen ana caddelerin asfaltla kaplanması çalışmalarında sona gelindi. Şehrin en önemli güzergâhlarından olan; Millet Caddesinin asfalt kaplamasının tamamlanmasının ardından 15 Temmuz Caddesinde de asfalt çalışmaları tamamlandı.

 
TÜM ALTYAPI YENİLENEREK ASFALTLANDI
15 Temmuz asfalt çalışmalarının tamamlanmasıyla; eski Ordu-Giresun karayolu güzergahı olan ve halen Bulancak’ın en önemli arterlerini oluşturan caddeleri Fatoğlu kavşağından, eski tuğla fabrikası çıkışına kadar, yaklaşık 5 kilometre tüm alt yapısıyla birlikte kesintisiz yenilenmiş oldu.
BASKI BETON KALDIRIM VE PEYZAJ ÇALIŞMALARI BAŞLAYACAK
Daha önce; altyapı, asfalt, baskı beton kaldırım çalışmaları tamamlanan kısımlarla, yeni bitirilen 15 Temmuz ve Millet Caddelerinde hızla; baskı beton kaldırım, aydınlatma, ağaçlandırma çalışmalarının başlatılacağını belirten Belediye Başkanı Recep Yakar; “Zorlu ve sancılı bir altyapı sürecinin ardından ilçemizin en önemli caddelerini kapsayan 5 kilometrelik bir güzergahta asfalt çalışmalarımızı tamamladık. İşin zor kısmı bitti. Şimdi kaldırım ve çevre düzenlemeleriyle çok daha güzel bir hale getirecek ve çok hızlı bir şekilde bitireceğiz. Bundan sonra çok daha güzel bir Bulancak’ın sefasını hep birlikte süreceğiz” diye konuştu.
SAHİL YOLUNDA GENİŞLEME ASFALTLARI TAMAMLANIYOR
15 Temmuz ve Millet Caddelerinde tamamlanan asfalt çalışmalarının ardından Sahil yolunda devam eden genişletme ve düzenleme çalışmaları kapsamında yeni yapılan baskı beton kaldırım ve yol arasında kalan genişleme alanları da asfaltla kaplanarak hazır hale getiriliyor. Sahil yolu projesi kapsamında; Fatoğlu kavşağı ile Sanayi kavşağı arasında kalan yaklaşık 6 kilometrelik iç sahil yolu bölünmüş yol olarak yeniden düzenlenerek çok daha kullanışlı bir hale getirilecek.
   

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 429
Bu Ay : 1713
Bu Yıl : 1713
Toplam : 1713
Kayıt/Güncelleme: : 568 / 12.12.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır