Çocuk Kardiyolojisinde Şifa Buldu Yerel Haberler

Çocuk Kardiyolojisinde Şifa Buldu

Otuzdört yaşındaki Neslihan Ültay yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle SB-GRÜ Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Hekimi Yrd. Doç. Dr. Aslı Vural’a başvurdu. Beynine pıhtı atması nedeniyle yapılan araştırmalar sırasında doğuştan kalbinde delik (Atrioseptal Defekt) olduğu  tespit edildi.

Kalbindeki deliğin kapatılması için çözüm arayan hasta, bu işlemin çoğunlukla çocukluk çağında Çocuk Kardiyologları tarafından yapılması gerekliliği nedeniyle SB-GRÜ Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kardiyoloğu Uzm. Dr. Seyyit Bahaettin Öncü'ye yönlendirildi. 

Ültay’ın kalbindeki delik, SB-GRÜ Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi anjio laboratuvarında Uzm. Dr. Öncü tarafından başarılı bir şekilde kapatıldı ve hasta ertesi gün sorunsuz şekilde taburcu edildi.

Otuzdört yaşındaki hasta Neslihan Ültay bu işlem için İstanbul'a gitmek zorunda iken Giresun’da tedavi olmaktan memnuniyet duyduğunu ve tüm hastane ekibine teşekkür ettiğini ifade etti.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Karan'dan Kenevir Açıklaması

DEVAMI

Kuvvetli Fırtına Hasara Neden Oldu

Valilik olarak yaraların sarılması için gerekli çalışmalar başlatılmıştır. Söz konusu afet ile zarar gören vatandaşlarımızın en geç 1 hafta içerisinde il merkezinde Valiliğimiz İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne, ilçe merkezlerinde ise Kaymakamlıklara müracaat etmeleri gerekmektedir.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 881
Bu Ay : 3078
Bu Yıl : 3078
Toplam : 3078
Kayıt/Güncelleme: : 1119 / 14.01.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır