Giresun Haber

Vali Sarıfakıoğulları, TKDK Heyetini Kabul Etti Yerel Haberler

Vali Sarıfakıoğulları, TKDK Heyetini Kabul Etti

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörlüğünden gelen bir heyetini Makamında kabul etti.
 
Heyet tarafından Vali Sarıfakıoğulları’na, Valiliğimiz himayesinde (TKDK) İl Koordinatörlüğünün devam ettirdiği ‘’Marjinal Eğimli Arazilerde Yeni Nesil Tarım Makinaları Kullanımı Projesi’’ kapsamında profenin işleyişi ile ilgili bilgi verildi.
 
TKDK İl Koordinatörü Emin Serdar Kurşun başkanlığındaki heyet tarafından Vali Sarıfakıoğulları’na projenin detayları ile ilgili sunum yapıldı.
 
Görüşmede Japonya Uluslararası İşbirliği Teşkilatı (JICA)’nın tavsiye ve yönlendirmeleri ile ilimizde bulunan, 1865’ten beri Japonya’ da faaliyet gösteren ülkenin en köklü şirketlerinden ‘’Fujı Corporatıon’’ sorumlusu Hıdeo Kikuchi’de hazır bulundu.
 
Vali Sarıfakıoğulları, TKDK İl Koordinatörü Emin Serdar Kurşun ve beraberindeki heyete proje üzerinde hassasiyetle durmalarından dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
 

 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Giresun'da Elektrik Akımına Kapılan Kişi Hayatını Kaybetti

DEVAMI

Muhtarlarla İmar Barışı Bilgilendirme Toplantısı

31 Aralık 2017 tarihinden önce yapı ruhsatı olmayan veya yapı ruhsatı olduğu halde yapı ruhsatına aykırı olarak inşa edilmiş kırsal ve kentsel bölgelerdeki tüm yapıların sahipleri bu aftan yaralanabileceği belirtilen toplantıda, 8 Haziran 2018 tarihinde başlayan başvuruların 31 Ekim 2018 tarihinde sona ereceği ifade edildi.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Bu Yıl : 1
Toplam : 1
Kayıt/Güncelleme: : 1 / 25.06.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır