37 Kursiyer Belgelerini Törenle Aldı Eğitim

37 Kursiyer Belgelerini Törenle Aldı

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonluğunda gerçekleştirilen TOBB Meybem A.Ş. uzmanları tarafından yapılan Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarında başarılı olan 37 kursiyer belgelerini törenle aldılar.
Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından verilen ve TOBB Meybem A.Ş. uzmanları tarafından gerçekleştirilen ahşap kalıpçılık ve çelik kaynakçılık sınavlarında başarılı olan çalışanların belge töreninde konuşan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fikret Günaydın, “2016 yılında başladığımız Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavları sürecinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çatısı altında en fazla sınav organize eden Ticaret ve Sanayi Odası olma özelliği ve gururunu da yaşıyoruz.Devletimizin Sigorta İşsizlik Fonu tarafından 2020 yılına kadar teşvik kapsamında ücretini karşıladığı belgelerden ilimizde mesleğinde ihtiyaç olan her bireyin alması için mücadelemiz sürmektedir.Kapı kapı işletme ziyaretleri ile belgelendirme yapmaya özen gösterdiğimiz Giresun’umuzda, 2018 yılı için inşaat grubu gibi metal ve otomotiv ile asansör mesleklerinde de belgelendirme çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız.Bin civarı Giresunlu hemşerimizin Mesleki Yeterlilik Belgesine kavuştuğu Giresun Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunun haklı gururunu bugün yaşıyoruz.”diye konuştu.
Diğer yandan Şubat ayının son haftasında Metal Saç İşleme ile Çelik Kaynakçılık sınavlarının yapılacağını da beyan eden Günaydın, 2018 yılı içinde firmaların tek nokta talepleri ile sadece kendi çalışanlarına yönelikte sınavları talep edebileceklerini de tekrar hatırlattı.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 273
Bu Ay : 5852
Bu Yıl : 5852
Toplam : 5852
Kayıt/Güncelleme: : 1167 / 17.01.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır