Vali Sarıfakıoğulları Uluslararası Öğrencileri Kabul Etti Eğitim

Vali Sarıfakıoğulları Uluslararası Öğrencileri Kabul Etti

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Üniversitesinde (GRÜ) öğrenim gören; Afganistan, Azerbaycan, Bangladeş, Burkina faso, Burundi, Çad, Gine, Irak, Kazakistan, Kırgızistan, Mısır, Rus, Suriye, Türkmenistan ve Yemenli öğrencilerden oluşan heyeti makamında kabul etti.
 
Yabancı öğrencilerden oluşan heyete başkanlık eden Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği (GİRUDER) Başkanı ve Giresun Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörü Abdullah Demir, Vali Sarıfakıoğulları’nı derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
 
GİRUDER Başkanı Demir, Vali Sarıfakıoğulları’na  2017-2018 yılına dair yapılan faaliyetler, İlimizde öğrenim gören uluslararası öğrencilerimizin sorunları, talepleri ve düzenlenecek olan “11. Uluslararası Öğrenci Buluşmaları” hakkında bilgiler verdi.
 
Vali Sarıfakıoğulları, İlimizde öğrenim gören Uluslararası misafir öğrencilerimizden ve sorunlarından bilgi sahibi olduğunu, sorunlarına çözüm üretmek için gayret gösterdiklerini ifade ederek, ilimizde öğrenim gören Uluslararası misafir öğrencileri, İlimiz ve Ülkemiz için birer Gönül Elçisi olarak gördüklerini ve ülkelerine gittiklerinde Ülkemizi, İlimizi tanıtmalarını beklediklerini dile getirdi.
 
Vali Sarıfakıoğulları, Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği (GİRUDER) Başkanı ve Giresun Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörü Öğr.Gör. Abdullah Demir ve Uluslararası Öğrencilerimize çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
 
Ziyarete, (GİRUDER) Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı ve Giresun Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörü Öğr.Gör. Abdullah Demir ile Afganistan, Azerbaycan, Bangladeş, Burkina faso, Burundi, Çad, Gine, Irak, Kazakistan, Kırgızistan, Mısır, Rus, Suriye, Türkmenistan ve Yemen’li öğrencilerden oluşan heyet katıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 291
Bu Ay : 5870
Bu Yıl : 5870
Toplam : 5870
Kayıt/Güncelleme: : 1167 / 17.01.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır