Duroğlu Tokat'ta Gururla Temsil Edildi Siyaset

Duroğlu Tokat'ta Gururla Temsil Edildi

Duroğlu Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan, Tokat’ta düzenlenen “ Ak Belediyeler 2019 yolunda” toplantısına katıldı. 
Üç gün süren ve Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 12 Bakan Yardımcısı, Karadeniz Bölgesinde ki 18 ilin il, ilçe ve Belde Belediye Başkanları, il yerel yönetim başkanları ve 13 ilin İl genel meclis Başkanları katıldığı, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı Karadeniz Bölge toplantısı Tokat ilinde gerçekleşti.
Toplantı sonrası bir açıklama yapan Duroğlu Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan “2019 ve 2023 hedefleri doğrultusunda merkezi ve yerel yönetimlerle bir araya gelerek faydalı bir toplantı gerçekleştirdik. Ak Parti Belediyecilikte marka olmuş bir partidir, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da Belediyecilikte çığır açmış bir liderdir. 3 günlük çok verimli geçen bir toplantıya katıldık. Beldemizin daha yukarıya taşınması, daha yaşanabilir hale gelmesi adına bu toplantının çok önemli olduğunu ifade etmek istiyorum” dedi.
Beldemizde yaptığı çalışmalar, devam eden projeler ve hayata geçirilecek projeler hakkında parti yetkilileriyle çeşitli temaslar ve görüşmeler sağlayan Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan “Duroğlu’nu çok güzel günler bekliyor. Biz bu olaya baş koyduk, hizmetlerimiz aralıksız sürecek ve devam edecektir” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 824
Bu Ay : 3021
Bu Yıl : 3021
Toplam : 3021
Kayıt/Güncelleme: : 1119 / 14.01.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır