Vali Sarıfakıoğulları, Milli Bisikletçileri Kabul Etti Spor

Vali Sarıfakıoğulları, Milli Bisikletçileri Kabul Etti

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, düzenledikleri bir etkinlikle Kastamonu’dan yola çıkarak Trabzon’a kadar pedal çevirecek olan 10 milli bisikletçiyi Makamında kabul etti.
 
Kastamonu’dan Trabzon’a gitmek için yola çıkan Milli bisikletçiler 16 Şubat Cuma günü Vali Sarıfakıoğulları’nı makamında ziyaret ederek, düzenledikleri etkinlik hakkında bilgi verdi.
 
Etkinlik Koordinatörü olan Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Osman Kalyoncu, verdiği bilgide; Trabzon ili Akçaabat ilçesinin 1918'de düşman işgalinden kurtuluşunun hemen ardından bölgedeki silahların gemilerle önce Kastamonu ili İnebolu Limanı'na oradan da İstiklal Yolu üzerinden cepheye ulaştırıldığını belirterek, iki il arasındaki bu bağın yeniden hatırlanması ve Akçabaat'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlik çerçevesinde, Kastamonu'dan başlayan yolculuklarının Akçabaat'ta sona ereceğini söyledi.
 
Kastamonu, Sinop, Samsun, Ordu ve Giresun güzergahını kullanarak 17 Şubat'ta Akçabaat ilçesinde olmayı amaçladıklarını vurgulayan Kalyoncu, düzenledikleri bu bisiklet turunda 635 kilometrelik yol kat edeceklerini ifade ederek, kendilerini Makamında kabul eden Vali Sarıfakıoğulları’na teşekkür etti. Etkinliğe katılan Milli sporcular da böyle bir organizasyonda yer almaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.
 
Vali Sarıfakıoğulları’da düzenledikleri bu anlamlı etkinlikten dolayı Milli bisikletçileri tebrik ederek, kazasız belasız yolculuklar diledi.
 
Etkinlik koordinatörü Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Osman Kalyoncu tarafından Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen adına Vali Harun Sarıfakıoğulları’na Akçaabat’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100.Yıldönümü anısına bir plaket takdim edildi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Fenerbahçe - Giresunspor Maçı Yayın Ve Saati

Ziraat Türkiye Kupası'nda Giresunspor Fenerbahçe ile karşı karşılaşacak.

DEVAMI

Giresunspor'a Destek Çağrısı

Vali Sarıfakıoğulları, Giresunspor taraftarlarına çağrıda bulunarak, tüm maçlarda tribünlerdeki yerlerini almalarını isteyerek, gerek maç boyunca gerekse lig boyunca takımlarına aynı heyecan ve coşkuyla sonuna kadar destek vermelerini istedi.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 442
Bu Ay : 1726
Bu Yıl : 1726
Toplam : 1726
Kayıt/Güncelleme: : 568 / 12.12.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır