Vali Sarıfakıoğulları Şehit Ailesinin Acısını Paylaştı Yerel Haberler

Vali Sarıfakıoğulları Şehit Ailesinin Acısını Paylaştı

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Zeytin Dalı Harekâtı’nın 22 nci gününde şahadet mertebesine ulaşan P.Uzm.Onb. Hamza Karacaoğlu’nun ailesini yalnız bırakmayarak acılarını paylaştı.
 
TSK’nın, hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla, Suriye’nin kuzeybatısında, Afrin bölgesinde başlatığı “Zeytin Dalı Harekâtı” nın 22 nci günüde, 10 Şubat Cumartesi günü Afrin'de PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütleri mensupları ile girdiği çatışmada on kahraman silah arkadaşı ile birlikte şehit düşe; Siirt/Tatvan 10 uncu Komando Tugayı 4 Üncü Komando Tabur Komutanlığı emrinde görevli Giresun ili Çamoluk İlçesi Kılıçtutan Köyü nüfusuna kayıtlı P.Uzm.Onb. Hamza Karacaoğlu’nun Erzincan Havalimanındaki karşılama töreninden itibaren, acılı ailesini Çamoluk İlçesi Hürriyet Mahallesindeki baba evinin önüne kurulan taziye çadırına kadar yalnız bırakmayan Vali Sarıfakıoğulları, ailenin acısını paylaşarak “Afrin, Zeytindalı Harekâtında kahraman silah arkadaşlarıyla şehadet şerbetini içen Şehidimiz Hamza Karacaoğlu'nu rahmetle yadediyoruz. Mekanları cennet olsun. Ailemize ve yakınlarına Yüce Allah'tan Sabr-ı Cemil niyaz ediyorum. Aziz Milletimizin başı sağolsun” dedi.
 
Vali Sarıfakıoğulları, Şehidimizin annesi Muazzez Karacaoğlu, babası Süleyman Karacaoğlu, eşi Kıymet Karacaoğlu ve kardeşleri; Ramazan, Haşim, Rabia ve Hakan Karacaoğlu’nu teselli ederek acılarına ortak oldu.  

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 1150
Bu Ay : 4996
Bu Yıl : 4996
Toplam : 4996
Kayıt/Güncelleme: : 1871 / 16.11.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır