Giresun Haber

Çoruh Edaş'tan Piraziz İlçesinde Yatırım Yerel Haberler

Çoruh Edaş'tan Piraziz İlçesinde Yatırım

Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada Elektrik dağıtım sisteminin gücünü yükseltmek ve enerji kalitesini üst seviyeye çıkarmak amacıyla Çoruh EDAŞ olarak çalışmalarına devam eden Şirketimiz, il genelindeki yatırım faaliyetlerine devam etmektedir.

Bu çalışmalar kapsamında Piraziz İlçesinde; Yeni Mahalle Giresun Caddesi Deniz Kent Sitesi önünde bulunan direk tipi trafo kaldırılmış 200 Metre ileriye beton köşklü 630 Kva gücünde yeni trafo tesis edilmiştir. Ayrıca mahalle güzergâhı üzerinde bulunan havai hatlı alçak gerilim elektrik şebekesi de yer altına alınmıştır.

Bu çalışmalar sonucu yenilenerek yer altına alına alınan ve yaklaşık 2,5 kat güç artışı sağlanan mahalle güzergâhının çevre görünümüne önemli ölçüde katkı sağlanmış, ilerleyen dönemlerde bölgede artan yapılaşmaya paralel olarak güç artışı taleplerinin de önüne geçilmiştir.denildi..

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Protokol İmzalandı

İçişleri Bakanlığı?nın II.Dönem değerlendirmelerinde mali destek almaya hak kazanan ?Hartama Kültür ve Sanat Derneği? ile proje protokolü Vali Harun Sarıfakıoğulları?nın katılımıyla imzalandı.

DEVAMI

Yaylalarda Yaşam Malzemesi Bırakmayın Uyarısı!...

Güvenlik güçlerimiz tarafından yürütülen başarılı operasyonlarla nefes dahi alamayan Bölücü Terör Örgütü üyelerinin (BTÖ) yiyecek sıkıntısı çekmesi üzerine, İçişleri Bakanlığımız tarafından yaylacılara uyarıda bulunuldu.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 812
Bu Ay : 23024
Bu Yıl : 40858
Toplam : 40858
Kayıt/Güncelleme: : 2238 / 28.08.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır