Giresun Haber

Gümüşhane ve Bayburt Valisine Ziyaret Siyaset

Gümüşhane ve Bayburt Valisine Ziyaret

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Gümüşhane ve Bayburt Valilerine iadeyi ziyarette bulundu.
 
Vali Sarıfakıoğulları, Gümüşhane Valisi Sayın Okay Memiş ve Bayburt Valisi Sayın Ali Hamza Pehlivan’ı 18 Aralık Pazartesi günü makamında ziyaret ederek, çeşitli konularda bilgi alış verişinde bulundu.
 
İlk olarak Gümüşhane Valisi Okay Memiş’i ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladıktan sonra Valilik koridorlarında bulunan eski Gümüşhane fotoğraflar hakkında Vali Memiş’ten bilgi aldı. Ardından Valilik Makamına geçen iki ilin valisi bir süre karşılıklı sohbet etti.
 
Ziyaret nedeniyle Vali Sarıfakıoğulları, Vali Memiş’e Giresun kalite fındık ürünlerinin bulunduğu hediye paketi takdim ederken, Vali Memiş’de Vali Sarıfakıoğulları’na Gümüşhane yöresine ait ürünlerin yer aldığı bir hediye paketi takdiminde bulundu.
 
Ardından Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan’ı ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladıktan sonra Valilik Makamına geçerek bir süre sohbet etti.
 
Karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişinin ardından Vali Sarıfakıoğulları ve Vali Pehlivan, birbirlerine hediye takdiminde bulunduktan sonra ziyaret sona erdi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Merkez Köy Muhtarlarını Ziyaret

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ve beraberinde bulunan meclis üyeleri yeni hizmet binasına taşınan Giresun Merkez Muhtarlar Derneği'ni ziyaret etti.

DEVAMI

Başkan Erener Muhtarlala Toplandı

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, muhtarlar derneği başkanları, tüm köy ve mahalle muhtarları ve ziraat odası başkanları ile bir araya geldi.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 50
Bugün : 2477
Bu Ay : 35934
Bu Yıl : 35934
Toplam : 89702
Kayıt/Güncelleme: : 3336 / 17.01.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır