Giresun Haber

Betonarme Demircisi Sınavı Yapıldı Eğitim

Betonarme Demircisi Sınavı Yapıldı

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli sektörlerde çalışanlara yönelik zorunlu hale gelen Mesleki Yeterlilik Belgesi kapsamında Betonarme Demircisi sınavı yapıldı.
İnşaat sektöründe bu zamana kadar ahşap kalıpçılık, sıvacı, seramik-karo kaplamacısı, ısı yalıtım,duvarcı mesleklerinde bu zamana kadar onlarca sınav gerçekleştirilen Giresun’da  betonarme demircisi sınavı ise ilk kez bu hafta sonu yapıldı.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası himayesinde gerçekleştirilen sınavları yerinde takip eden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fikret Günaydın;” İnşaat sektöründe betonarme demircisi sınavı ilimizde ilk kez düzenlenmektedir.Talepler doğrultusunda yapılan sınavlarda kimsenin mağdur olmamasına özen gösteriyoruz.Özellikle inşaat sektöründe çalışanların bu belgelerini alarak çalışması, aksi taktirde cezai işlemle karşı karşıya kalmaları söz konusudur. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu süreçte üyelerimiz ile çalışan işçi arkadaşlarımızın belgelerini almaları adına sınavları organize ettik.”dedi.
Mesleki Yeterlilik Belgesinde önümüzdeki hafta çelik kaynakçısı ile inşaat işçiliği mesleklerinde sınavlar yapılmasına karar verildi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Vali Sarıfakıoğulları, VII. Girişimcilik ve Kariyer Günlerine Katıldı

Vali Harun Sarıfakıoğulları VII. Girişimcilik ve Kariyer Günleri 2018 İstihdam Şenliği kapsamında düzenlenen etkinliğine katıldı.

DEVAMI

Aile Hekimliği 1. Aşama Uyum Eğitimi

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 10
Bu Ay : 7367
Bu Yıl : 7367
Toplam : 7367
Kayıt/Güncelleme: : 1548 / 25.04.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır