Emür, Gelişen Keşap'a Yakışır Hizmet Yerel Haberler

Emür, Gelişen Keşap'a Yakışır Hizmet

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, gelişen ve her geçen gün biraz da büyüyen ilçelerinde imar planına uygun belirlenen yerlerde yeni imar yol açma çalışmalarına ara verilmeden devam edildiğini söyledi.
Başkan Mehmet Emür, Keşap’ta ileriye dönük olarak yapılan bu hizmetlerin birçok bölgede yapılacağını belirterek, “Bir yandan Keşap'ın dört bir yanında mevcut yolların bakım ve onarımını yaparken, bir yandan da yol genişletme çalışmalarının yanı sıra imar planımızda olan, ancak şu ana kadar açılmamış olan yolları da açıyoruz. Alakaş Mahallesinde Belediyemiz yeni imar yolu açmak için çalışma başlattı. En Kısa sürede alt yapı ve üst yapı çalışmaları da tamamlanacaktır.” İfadelerini kullandı
Başkan Emür, Keşap İlçesinin yaptıkları çalışmalar sonucunda her geçen gün gelişerek daha da ileriye gittiğini,  bu nedenle planlanan şekilde hizmetleri gerçekleştirmeye devam ettiğine dikkat çekti. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen  Emür,”İlçemiz çok daha modern bir yapıyla büyüyecek ve nüfusu da artacak. Bizlerde bunu göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemiz Fındıklı Mahallesi Cumhuriyet İlköğretim Okulu Karşısında bulunan Turanoğulları tarafından Belediyemize hibe edilen 3 dönümlük araziye yeni okul binası programa alınana kadar otopark oluşturmayı planlıyoruz. Turanoğlu ailesine bağışları için teşekkürlerimi sunuyorum.”diye konuştu.
ilçenin birçok yerinde yapımı süren çalışmalarını da yerinde incelenin yanı sıra ziyaretlerine de devam eden Başkan Emür , “Görevine başlayan yeni Sağlık Müdürü Hasan Hüseyin Arslantürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni görevinin ilimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.“dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 123
Bu Ay : 3209
Bu Yıl : 3209
Toplam : 3209
Kayıt/Güncelleme: : 767 / 14.12.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır