Giresun Haber

Kurum Ziyaretleri Devam Ediyor Yerel Haberler

Kurum Ziyaretleri Devam Ediyor

Kurum ziyaretlerine devam eden Vali Harun Sarıfakıoğulları, 17 Kasım Cuma günü Kadastro Müdürlüğünü, Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğünü ve Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğü Ürün Denetlemeleri Giresun Grup Başkanlığını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 
İlk olarak Giresun Kadastro Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları, Rize Kadastro Müdürlüğünden Giresun Kadastro Müdürlüğüne atanarak 5 Ekim 2017’de görevine başlayan Kadastro Müdürü Erdinç Eren’e hayırlı olsun dileklerini iletti. Kadastro Müdürlüğünde birimleri de gezen Vali Sarıfakıoğulları,  görevlilere hayırlı mesailer diledi.
 
Ardından Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü ile Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğü Ürün Denetlemeleri Giresun Grup Başkanlığını ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Haluk Akoğlu, Ürün Denetlemeleri Giresun Grup Başkanı Nafi Gürsel Karaibrahim’den çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kurumları gezen Vali Sarıfakıoğulları, çalışanlara kolaylıklar diledi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Giresun'da Elektrik Akımına Kapılan Kişi Hayatını Kaybetti

DEVAMI

Muhtarlarla İmar Barışı Bilgilendirme Toplantısı

31 Aralık 2017 tarihinden önce yapı ruhsatı olmayan veya yapı ruhsatı olduğu halde yapı ruhsatına aykırı olarak inşa edilmiş kırsal ve kentsel bölgelerdeki tüm yapıların sahipleri bu aftan yaralanabileceği belirtilen toplantıda, 8 Haziran 2018 tarihinde başlayan başvuruların 31 Ekim 2018 tarihinde sona ereceği ifade edildi.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Bu Yıl : 1
Toplam : 1
Kayıt/Güncelleme: : 1 / 25.06.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır