Giresun Haber

Türkmen Öğrencilerden Ziyaret Eğitim

Türkmen Öğrencilerden Ziyaret

Giresun Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörü Öğretim Görevlisi Abdullah Demir başkanlığında bir grup Türkmen  Öğrenci, Rektör  Prof. Dr. Cevdet Coşkun'u makamında ziyaret etti.
 
Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun,  ile görüşen öğrenciler, Giresun Üniversitesi ailesinin birer bireyi olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek,  Rektör  Prof. Dr. Cevdet Coşkun'a kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.
 
Giresun Üniversitesinin kendi klasmanında, en çok uluslararası öğrenci kabulü yapan üniversite olması yolunda önemli çalışmalar yaptıklarını belirten Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun,, önümüzdeki yıllarda daha nitelikli sonuçlar alacaklarına inandığını ifade etti. Kendisine yapılan ziyaretten ve Uluslararası Öğrenci Ofisinin yaptığı verimli çalışmalardan dolayı Öğretim Görevlisi Abdullah Demir'e teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Türkmen öğrencilere de sıkı çalışmalarını ve yapacakları ilmi çalışmalarla ülke ve dünya barışına katkı sunmalarını tavsiye etti. Türkiye ile Türkmenistan'ın kardeş ülke olduğuna vurgu yapan Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun,, her bir uluslararası öğrencinin mezun olduktan sonra kendi ülkelerine döndüklerinde Türkiye Cumhuriyeti'nin gönül elçileri olduklarını ve bunun çok değerli bir misyon olduğunu belirtti.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Okul Denetimleri Başladı

DEVAMI

Başkan Erener'den Öğrencilere Eğitim Seti

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, 2018-2019 Eğitim- Öğretim yılının başlaması nedeniyle ilçedeki okulları ziyaret ederek, 1,2 ve 3.cü sınıf öğrencilerimize içerisinde kalem, silgi ve defterden oluşan okul öncesi eğitim seti dağıttı.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 291
Bu Ay : 22503
Bu Yıl : 40337
Toplam : 40337
Kayıt/Güncelleme: : 2238 / 28.08.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır