Giresun Haber

Sıvacılık Mesleği Sınavı Yapıldı Eğitim

Sıvacılık Mesleği Sınavı Yapıldı

Mesleki Yeterlilik Belgesi sıvacı sınavı yapıldı. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’na bağlı üyelerde çalışan ustalara yönelik yapılan Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavları TOBB MEYBEM A.Ş.  uzmanları tarafından gerçekleştirildi.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında düzenlenen yazılı sınavların ardından Giresun Küçük Sanayi Sitesi’nde yer alan Günaydın İnşaat firma binasında yapılan uygulama sınavları iki gün sürdü.

Giresun’da faaliyet gösteren sıvacılık mesleği işiyle iştigal edenlere yönelik yapılan sınavları yerinde inceleyen Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fikret Günaydın;”Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından organize edilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meybem A.Ş. tarafından gerçekleştirilen sınavlarda bu hafta sıvacılık mesleği üzerine çalışanlarımız ter döktü.Devletimizin Sigorta İşsizlik Fonu tarafından maliyetini karşıladığı sınavlar önümüzdeki süreçte de devam edecektir.Ayrıca Kasım ayı içinde metal saç işleme ve ahşap kalıpçılık alanlarında sınavlar gerçekleştirmeyi planlamaktayız.”dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Okul Denetimleri Başladı

DEVAMI

Başkan Erener'den Öğrencilere Eğitim Seti

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, 2018-2019 Eğitim- Öğretim yılının başlaması nedeniyle ilçedeki okulları ziyaret ederek, 1,2 ve 3.cü sınıf öğrencilerimize içerisinde kalem, silgi ve defterden oluşan okul öncesi eğitim seti dağıttı.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 283
Bu Ay : 22495
Bu Yıl : 40329
Toplam : 40329
Kayıt/Güncelleme: : 2238 / 28.08.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır