Giresun Haber

Olimpik Yüzme Havuzu Spor Kompleksinde Son Durum Spor

Olimpik Yüzme Havuzu Spor Kompleksinde Son Durum

Giresun Merkez Çıtlakkale Mahallesinde bulunan Olimpik Yüzme Havuzu’nun spor kompleksine dönüştürülme çalışmaları devam ediyor.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre; Olimpik Yüzme Havuzunun Spor Kompleksine dönüştürülme ihalesi 31.12.2016 tarihinde yapılarak 25.01.2017 tarihinde de yer teslimi yapıldı.
Şuan itibari ile kaba inşaat ve ince işçilik olarak %40 seviyelerinde devam eden Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi inşaatının 2018 yılının Nisan ayında tamamlanması beklenmektedir.
İnşaat tamamlandığında 1 adet olimpik yüzme havuzu, 1 adet çocuk havuzu, 744 kişilik seyirci tribünü, 300 kişilik sporcu tribünü, 180 m2 ile 450 m2 arasında değişen 7 adet bireysel sporlara yönelik antrenman salonları, seyirciler, sporcular ve seminerler için toplam 2 adet fuaye alanı, soyunma odaları, antrenör odaları, hakem odaları, dinlenme odaları, mescit, duş-wc, fitness salonu, 2’şer adet sauna ve buhar odaları, tesis içi 750 m2 teras kısmında kafeterya, 2 adet asansör, 2 adet engelli asansörü yer alacak olup, ayrıca dış mekanda tenis kort alanı olan ahşap görünümlü kompozit kaplama olarak tamamlanarak Giresun halkımızın hizmetine sunulacaktır.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yıkılacak Stadyum Sahası İçin Yeni Karar

Belediye Meclisi Giresun?da aylardır tartışılan Atatürk Stadyumu alanının ne olacağı konusuna son noktayı koydu. Meclis oy birliği ile stadyum ve spor salonu arsasının park alanı olarak imar planına işlenmesini kararlaştırdı.

DEVAMI

Çağlar Birinci, 2 Yıl Daha Giresunspor'da

?Giresunspor kulübünden yapılan açıklamada,Kulübümüzde iç transfer görüşmeleri kapsamında Çağlar Birinci ile 2 yıllık sözleşme imzalanmıştır.?denildi...

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Bu Yıl : 1
Toplam : 1
Kayıt/Güncelleme: : 1 / 20.06.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır