Giresun Haber

Vali'den Türkiye Şampiyonu Takıma Ziyaret Spor

Vali'den Türkiye Şampiyonu Takıma Ziyaret

 Vali  Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Özel Eğitim Okulunu ziyaret etti.
 
Giresun Merkez Gaziler Mahallesinde bulunan; Özel Eğitim İlkokulu, Özel Eğitim Orta Okulu ve Özel Eğitim Merkezi Eğitim Merkezini (Okulu) 5 Ekim Perşembe günü ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları, okul idarecilerinden bilgi aldı.
 
Vali Sarıfakıoğulları, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından 2017 yılı faaliyet programında yer alan Bayanlar Basketbol Şampiyonasında ilimizi başarıyla temsil ederek Türkiye Şampiyonu olan Giresun Engelli Çocuklar Spor Kulübü Bayanlar Basketbol Takımını da ziyaret ederek, takım oyuncularının mutluluğuna, Şampiyonluk Kupasını hep birlikte kaldırarak ortak olurken, başarılarının devamını diledi.
 
Samsun ilinde 27 Eylül tarihinde düzenlenen final müsabakalarda rakiplerini eleyerek Türkiye Şampiyonu olan Giresun Engelli Çocuklar Spor Kulübü Bayanlar Basketbol Takımı ile birlikte şampiyonada mücadele eden Mersin Sosyal Hizmetler Gençlik ve Spor Kulübü Türkiye İkincisi,  Bursa İbn-i Sina Özel Sporcular Spor Kulübü, Türkiye Üçüncüsü ve Manisa Kula 80.yıl Spor Kulübü de Türkiye dördüncüsü oldu.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yıkılacak Stadyum Sahası İçin Yeni Karar

Belediye Meclisi Giresun?da aylardır tartışılan Atatürk Stadyumu alanının ne olacağı konusuna son noktayı koydu. Meclis oy birliği ile stadyum ve spor salonu arsasının park alanı olarak imar planına işlenmesini kararlaştırdı.

DEVAMI

Çağlar Birinci, 2 Yıl Daha Giresunspor'da

?Giresunspor kulübünden yapılan açıklamada,Kulübümüzde iç transfer görüşmeleri kapsamında Çağlar Birinci ile 2 yıllık sözleşme imzalanmıştır.?denildi...

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Bu Yıl : 1
Toplam : 1
Kayıt/Güncelleme: : 1 / 20.06.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır