Giresun Haber

Giresun İmam Hatip Okulları Platformu İstişare Toplantısı Eğitim

Giresun İmam Hatip Okulları Platformu İstişare Toplantısı

Giresun Turizm ve Otelcilik Lisesi Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilen istişare toplantısına, Vali Harun Sarıfakıoğulları, Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet, ilçe kaymakamları, belediye başkanları, daire müdürleri, okul aile birliği başkanları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
 
İstişare toplantısında bir konuşma yapan Vali Sarıfakıoğulları, kendi medeniyetiyle barışık insanlar yetiştirmenin önemine değinerek, “Okullarımızın niceliklerinin ve niteliklerinin artırılması konusundaki toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu toplantının paydaşları konunun ortakları olarak tecrübe kazandığımızı,   önümüzdeki dönemde edindiğimizi tecrübeler ışığında  eksiklerimizi tamamlamamız konusunda önemli mesafeler alacağımızı ümit ediyorum” dedi.
 
Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan da toplantıda bir konuşma yaparak, “Aynı amaca hizmet eden sivil toplum kuruluşları birleşerekbir vakıf altında toplandık ve bu tür toplantılarla olarak, halkın taleplerini, şehrin yöneticilerine doğrudan iletiyoruz. Bizim yapmaya çalıştığımız şey, ideallerimizi bir araya getirerek örnek bir sivil toplum dayanışması sergiliyoruz ve düzenli toplantılar yapıyoruz. Bizim uğraşımız, imam hatiplere olan talebin karşılanması ve mevcut imam hatiplerdeki kaliteyi artırmak. Gençlerimiz, değerlerinden koparılmasın. Gençlerimiz, geçmişinden, tarihinden koparılmasın istiyoruz” şeklinde konuştu.
 
Toplantının sonunda, Vali Sarıfakıoğulları tarafından TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan’a hediye verildi.


 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Okul Denetimleri Başladı

DEVAMI

Başkan Erener'den Öğrencilere Eğitim Seti

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, 2018-2019 Eğitim- Öğretim yılının başlaması nedeniyle ilçedeki okulları ziyaret ederek, 1,2 ve 3.cü sınıf öğrencilerimize içerisinde kalem, silgi ve defterden oluşan okul öncesi eğitim seti dağıttı.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 166
Bu Ay : 23793
Bu Yıl : 41627
Toplam : 41627
Kayıt/Güncelleme: : 2238 / 28.08.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır