Afta Market

Afta Market

Adres
Hacı Siyam Mah. İnönü Cad. No:32 Pk:28100 / Merkez - GİRESUN
Faks
0(454) 505 00 01
Web Sitesi
http://www.aftamarket.com.tr
Eposta
afta@aftamarket.com.tr

Firma Hakkında

Başarılarını 1998 yılından bu yana sürdüren AFTA MARKET ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur.

Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen Afta MARKET, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.

NEDEN AFTA MARKET

AFTA ailesi bilirki müşteri memnuniyeti her şeyden önde gelir.Yıllardır çalıştığı her sektörde itibar kaybetmektense para kaybetmeyi benimsemiş yönetim anlayışı ile her zaman en iyisi yapmaya çalışmaktadır.

AFTA AYRICALIKLARI

Afta Marketler olarak temel amacımız siz değerli müşterilerimize en kaliteliyi en uygun fiyatla sunmaktır. Ancak bu hizmetimizin yanında sunduğumuz ayrıcalıklar ile de hizmet kalitemizi biraz daha ileri taşımaya çalışmaktayız.

Servis Hizmeti

Yağtığınız market alış verişlerinde eğer aracınız yoksa en büyük sorun aldığınız ürünleri eve götürmektir. İşte bu noktada Afta yanınızda. Şehrin her köşesine hızlı ve güvenilir servisi ile siz değerli müşterilerine her türlü konforu sağlamaktayız.

Kaliteli Şarküteri Ürünleri

Bazı ürünler vardır ki bunlarda kaliteden, tazelikten ödün verilemez.Şarküteri ürünleri de bu guruptadır. İşte bu nedenle en iyi şarküteri ürünlerini her zaman Afta Marketlerde bulursunuz. Çünkü Afta Marketleri yılların tecrübesiyle en iyi şarküteri ürünlerinin nereden bulunduğunu bilir.

Özenle Dizilmiş Seçkin Manav

Hep en iyisini ve en kalitesini sizler için özenle seçip aynı özenle hijyenik ve düzenli farlarımızda sizlere sunmanın keyfini yaşıyoruz.

Firma Videosu

Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 98
Bu Ay : 2493
Bu Yıl : 2493
Toplam : 2493
Kayıt/Güncelleme: : 1000 / 04.12.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır